S03E08: Try

S03E08: Try

CZ 14.7.2013 1 519 000 42 minut


Sarah zjistí, že ten kdo jí drží nůž pod krkem je pastor Mike. Ten si od ní vezme zbraň a mobil. Chce i vysílačku, ale Sarah mu řekne, že ji nemá, ale to je lež. Sarah ji zapne a doufá, že ji někdo uslyší. Potom ji pastor Mike řekne, ať jede.

Nějakou dobu se společně projíždí po městě a pastor Mike říká Sarah, že ho o všechno připravili, že se jen snažil pomáhat dětem.

Bullet zajde za Holderem na stanici říká mu, že Lyric zmizela a má ji pastor Mike. Prý mu volala a říkala, že se ji chystá zabít. Tím si Bullet získá Holderovu pozornost. Údajně ji vzal pastor Mike do lesa. Holder jde za Skinnerem a říká mu, co se dozvěděl. Ten posílá polovinu mužů do lesa a polovinu nechává na nádraží.

Při průzkumu Holder zjistí, že někdo mluví do vysílačky. Uvědomí si, že je to Linden a vyhlásí po ní pátrání.

Pastor Mike mluví o své minulosti a přizná se, že nikdy nikomu nechtěl ublížit. Nikdy nikoho neunesl, první dívku se jen snažil detoxikovat. Přizná se, že našel i Angie, kterou následně odvezl na veterinu a zaplatil doktorovi, aby se o ní postaral.

Následně zajedou ke staré továrně, kde pastor řekne Linden, ať si vystoupí. Má v plánu ji zastřelit, ale neudělá to.

Za Sewardem přijde jeho právník a Seward ho prosí, aby se spojil s Linden. Také mu říká, že nechce viset a raději by injekci. Právník tomu nevěnuje pozornost a zeptá se ho, co mají dělat s jeho tělem, až zemře.

Pastor Mike je u výslechu, Holder se dozví, že téměř celý rok 2009 byl v Mexiku, což ho vylučuje jako možného vraha. Také se dozví, že mu Bullet lhala. Holder jde za ní a vyhodí ji z policejní stanice.

Na ulici Bullet narazí na Lyric, která ji řekne, že o ní nemá zájem, že není lesba a chce zůstat s Twitchem. Bullet si jde koupit nějaký fet. Chlápek, od kterého si to kupuje ji upozorní, ať si dá pozor protože si od něj před chvílí kupovala holka s uřízlým prstem. Bullet ví, že jde o Angie a vydá se za ní. Chce, aby šla vypovídat, ale Angie o to nestojí. Také Bullet upozorní, aby se měla na pozoru a řekne jí, kdo je vrah.

Seward se dovolá Linden a ptá se jí, jestli mluvila s Adrianem, Seward slibuje, že jí to zařídí.

Bullet sedí v bistru a snaží se dovolat Holderovi, ten však její telefon nezvedá. Vidíme, že ji kdosi pozoruje z auta.


Thumbnail Play icon


 • Kothy
  Kothy 26.7.2013 | 0:43:25

  Zase o neco bliz…

 • Men in White
  Men in White 19.7.2013 | 13:56:08

  Ach a zas ten koniec. Mne z toho čakania už asi šibne…

 • 1Bobesh1
  1Bobesh1 18.7.2013 | 20:57:28

  Zatím nejlepší epizoda – celou dobu jsem si říkal, tak udělal to nebo ne?

 • Ftrider
  Ftrider 17.7.2013 | 21:37:29

  Pěkně jsem dostal přes hubu s tou svou teorií :-( Ale jsem za to vlastně rád.