S03E10: Six Minutes

S03E10: Six Minutes

CZ 28.7.2013 1 471 000 42 minut


Nadešel den popravy a epizoda začíná přesně dvanáct hodin před popravou, kdy si dozorci zkouší vykonat popravu na figuríně.

Za Sewardem do věznice přichází Linden, přinesla si s sebou několik prstýnků a chce vědět, jak vypadal prstýnek Trishi. Seward ho popíše a Linden mezi prstýnky najde ten, který sedí popisu a jde si zavolat. Guvernér zváží odklad, když se najdou důkazy.

Linden volá Holderovi a chce po něm složku Sewarda, kde jsou i fotky. Najde fotku, kde je dobře vidět i Trishin prsten a jde ho poslat guvernérovi.

Do věznice přichází i Adrian a doufá, že si promluví s otcem. Když jsou Adrian a Linden sami v čekárně, tak se jí Adrian omluví za to, že jí lhal. Také řekne, že nechtěl otci přitížit. Linden se ptá, jak přitížit a Adrian jí řekne, že tu noc viděl jeho.

Linden je naštvaná a jde za Sewardem, chce vědět, co dělal tu noc doma. Seward však vtipkuje a nic jí neřekne. Linden naštvaně odchází, už je jí to jedno. Zastaví ji však Holder a přemlouvá ji, aby se vrátila, také se dozví, že guvernér odložení zamítl.

Linden se vrací za Sewardem a říká mu, že je konec. Seward se Linden svěřuje, že tu noc si přišel pro Adriena, ale když vešel domů, našel na zemi svou ženu mrtvou. Linden mu řekne, že by si se synem měl promluvit a on souhlasí.

Adrian se chystá za svým otcem, když přichází přijde Becker a řekne, že čas návštěv skončil. Seward dostane nerva a začne řvát, že je všechny zabije. Adrian to celé slyší.

Seward je zpacifikován a odveden do své cely, kde je připraven na popravu. Při cestě do popravčí místnosti dostane záchvat, když se podívá z okna uvidí tam Linden se svým synem, který mu zamává. Seward jde dál. Popravu přijde sledovat i Linden. Becker má Sewardovi nandat kápi, ale nedokáže to, proto to udělá Henderson.

Po Sewardových posledních slovech je provedena poprava. Provaz je však špatně délky a nezlomí Sewardovi vaz. Ray Seward je tak odsouzen k dlouhé smrti udušením, která může trvat až šest minut.

Poprava je provedena, lano je však špatně dlou


Thumbnail Play icon


 • Ftrider
  Ftrider 8.8.2013 | 12:18:54

  Bomba díl. Příjemné zpestření.

 • dragonforce
  dragonforce 31.7.2013 | 0:21:41

  Tak to je fakt konec… :O

 • Kothy
  Kothy 30.7.2013 | 23:44:26

  Nudny kecaci dil…