S01E06: Some Friggin' Fat Dude

S01E06: Some Friggin' Fat Dude

CZ 22.3.2015 4 420 000 21 minut


Carol se snaží dostat Todda a Melissu dohromady, zatímco Phil se je snaží rozdělit. Představa, že ti dva to spolu dělají, není zrovna nejlepší.

Základní info:

Režie: Michael Patrick Jann
Scénář: Tim McAuliffe
  • Deanmon
    Deanmon 26.3.2015 | 11:24:06

    No ,musím říct že Phil mi poslední dvě epizody neskutečně lezl na nervy, dokonce i víc než Carol :D , ale jeho „proslov“ na konci epizody jeho chování trochu vysvětlil,tak doufám že už se zas bude chovat normálně, jinak, zatím podle mně nic moc, občas jsem se zasmál, ten námět je skvělý, ale ještě to nemá ten spád, ale věřím v to že se to rozjede:)


The Last Man on Earth(Poslední chlap na Zemi)

Děj seriálu se odehrává v roce 2022, kdy zůstal posledním člověkem na planetě Phil Miller. Jako jediný přežil nevysvětlitelnou událost, která zničila celé lidstvo. Když projede celou Ameriku, Mexiko i Kanadu, dojde mu, že na kontinentě opravdu není nikdo jiný. Přestože k sobě nemá nikoho, zjišťuje, že být na Zemi sám má své výhody. Může parkovat na místech pro vozíčkáře, spát v Bílém domě anebo chodit oblečený jenom v trenýrkách.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | FOX | 22 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Komedie
hrají
Will Forte (Phil Tandy Miller), January Jones (Melissa Chartres), Kristen Schaal (Carol Pilbasian), Mel Rodriguez (Todd Rodriguez), Cleopatra Coleman (Erica Dundee), Mary Steenburgen (Gail Klosterman), Jason Sudeikis (Mike Miller), Mark Boone Junior (Pat Brown), Kristen Wiig (Pamela Brinton), Keith L. Williams (Jasper), Boris Kodjoe (Phil Stacy Miller), Kenneth Choi (Lewis Ha), Fred Armisen (Karl Cowperthwaite), Chris Elliott (Glenn)