Akční sekvence v Greenplace Market se dostane do seriálu

Akční sekvence v Greenplace Market se dostane do seriálu

12.2.2024 18:00


V Britské Kolumbii se rozjelo natáčení druhé série, které provází i malé množství úniků. Jeden takový byl zaznamenán z natáčecího placu, kde byla postavena replika herního Greenplace Market.


Greenplace Market nemá nikterak velký dopad na průběh druhého pokračování herní série, jde ale o menší akční sekvenci, která se zřejmě promítne i do seriálu. Obchod se nachází v Jackson County a narazily na něj Ellie s Dinou během běžného průzkumu okolí.

Greenplace Market v The Last of Us Part II. Foto: Naughty Dog

Tento obchod má i svůj malý příběh. Po vypuknutí nákazy se majitelé snažili obchod přetvořit v útočiště pro přeživší. Jak to s takovými dobrými místy bývá, neznámý člověk se do obchodu vkradl a snažil se najít inzulín, během čehož zaútočil na jednoho z majitelů. V obchodě pak nechal vzkaz, v němž své nečekané vpadnutí omlouval tím, že hledal inzulín pro svou mladší sestru, která ztratila cit v noze.

Market byl později opuštěn a odkázán na pospas infikovaným. Osudy přeživších zůstávají neznámé. Ellie se při čistce povede najít vzkazy, z nichž si může poskládat celkový obrázek o historii tohoto místa. Štáb v současné době čeká, než se podle předpovědi ochladí a nasněží, aby v záběru nechyběl sníh.


Jít na The Last of Us | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!