Pedro Pascal a Bella Ramsey byli obsazeni do rolí Joela a Ellie

Pedro Pascal a Bella Ramsey byli obsazeni do rolí Joela a Ellie

11.2.2021 9:59


A je to tu. V jednom z nejvíce sledovaných castingů pro adaptaci populární hry The Last of Us se zaměřili všichni fanoušci na obsazení hlavních postav Joela a Ellie. Dnes máme potvrzeno, že do rolí byl obsazen herec Pedro Pascal a Bella Ramsey.


Na základě kriticky uznávané videohry The Last of Us, vyvinuté společností Naughty Dog výhradně pro platformy PlayStation, se příběh odehrává dvacet let poté, co byla zničena moderní civilizace. Joel, tvrdý přeživší, je najat, aby propašoval čtrnáctiletou dívku Ellie z represivní karanténní zóny. To, co začíná jako malá zakázka, se brzy stane brutální, srdcervoucí cestou, protože oba musí projet USA a přežít díky jeden druhému. Nyní už známe, kdo si tyto dvě postavy zahraje.

Herec Pedro Pascal v současné době hraje v nesmírně populárním a uznávaném seriálu The Mandalorian, který nedávno získal nominaci na Zlatý glóbus za nejlepší dramatický seriál. Samozřejmě, že bude i nadále pokračovat v seriálu Star Wars, kde je kvůli povaze své postavy využíván střídmě, i když v The Last Of Us ho jistě mají na první pozici. Herec se díky rolím ve filmech Wonder Woman 1984 a Kingsman: The Golden Circle či v úspěšných seriálech Game of Thrones a Narcos se dostal k velkým nabídkám jako je právě tato. Proto není překvapením, že ho obsadili do role Joela.


Sedmnáctiletá herečka Bella Ramsey se ze dne na den stala slavnou díky ztvárnění Lyanny Mormont v seriálu Game of Thrones. Kromě své nezapomenutelné postavy se Bella objevila také v seriálech His Dark Materials, The Worst Witch (2017) a Hilda. Mimo jiné se objevila samozřejmě i ve filmech jako https://www.imdb.com/…e/tt7549996/ po boku Renée Zellweger, Holmes & Watson či Two for Joy.

HBO poprvé ohlásilo, že se pustí do videoherní série již v březnu minulého roku, přičemž oficiálně dali seriálu zelenou v listopadu. Osm let po první hře vydali z Naughty Dog druhé pokračování hry s názvem The Last of Us Part II v červnu a hra si odnesla v prosinci hned několik ocenění na The Game Awards včetně ocenění Hry roku. Kantemir Balagov bude místo původního režiséra Johana Rencka režírovat minimálně pilotní epizodu a Sony se bude podílet na koprodukci seriálu.

Jste rádi za novinky v obsazení? Máte výhrady k hereckému obsazení?


Jít na The Last of Us | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!