The Last Thing He Told Me se vrátí s druhou sérií

The Last Thing He Told Me se vrátí s druhou sérií

2.4.2024 16:07


Služba Apple TV+ se rozhodla prodloužit seriál The Last Thing He Told Me o druhou sezónu, ta bude vycházet z připravovaného pokračování bestselleru Laury Dave. Pokračování románu vyjde v roce 2025 v USA.


Ve druhé sezóně si své role zopakují hvězdy Jennifer Garner, Nikolaj Coster-Waldau, Angourie Rice a David Morse. Thriller od 20th Television a společnosti Reese Witherspoon Hello Sunshine sleduje Hannah, která musí navázat vztah se svou šestnáctiletou nevlastní dcerou Bailey, aby zjistila pravdu o tom, proč její manžel záhadně zmizel. Jennifer Garner se k druhé sérii vyjádřila následovně:

Foto: Apple TV+

Stejně jako mnoho dalších lidí jsem se do Hannah zamilovala hned na první stránce napínavého románu Laury Dave. Přechod od čtenáře a superfanouška k herečce a producentce byl vynikající – a ještě sladší díky spolupráci s Laurou, Joshem, Reesem a všemi z Hello Sunshine, stejně jako s úžasnými týmy společností Apple a 20th. Být součástí této skupiny, nemluvě o tak hvězdném obsazení, byl pro mě vrchol kariéry. Jsem nadšená, že budu moci vyprávět další příběh Hannah – na druhou sérii jsem nemohla říct ano rychleji. Tyto postavy a jejich příběh pro mě tolik znamenají, stejně jako vím, že znamenají pro mnoho lidí, kteří náš seriál obhajují, jsme nadšeni, že v další kapitole můžeme divákům nabídnout ještě více.

Zdroj: deadline.com


Jít na The Last Thing He Told Me | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře