Ve třetí řadě uvidíte

Ve třetí řadě uvidíte

8.4.2017 15:33


Již jen týden nás dělí od třetí, závěrečné řady seriálu The Leftovers. Očekávání jsou velká a informací je pomálu. Dnes vám ovšem přinášíme oficiální popisy většiny epizod. Zbývají pouhé dva týdny do sedmého výročí Náhlého vytržení, jak bude svět vypadat? Čtěte dále.


Epizoda první The Book of Kevin
Tři roky poté, co Miracle v Texasu převálcovala Vina přeživších, se Kevin Garvey vrací do své role šéfa policie. Ačkoli se zdá, že se dostal přes události svého neuvěřitelného zmrtvýchvstání, sedmé výročí Náhlého vytržení je za dva týdny a mnozí věří, že by s ním mohla přijít další apokalyptická událost.

(Foto: HBO)


Epizoda druhá Don't Be Ridiculous
Ve svém oficiálním postavení vyšetřovatelky podvodů pro Ministerstvo Náhlého vytržení Nina cestuje do St. Louis, aby prošetřila možný podvod, který zahrnuje přesvědčování rodinných členů těch, kdož zmizeli, že existuje způsob, jak své milované znovu vidět.

Epizoda třetí Crazy Whitefella Thinking
Jak se blíží výročí Náhlého vytržení, povzbuzen představou, že se jedná buď o božské proroctví nebo naprosté šílenství, putuje Kevin Garvey starší do Austrálie ve snaze zachránit svět před apokalypsou.

Epizoda čtvrtá G’Day Melbourne
Kevin a Nora cestují do Austrálie, kde Nora i nadále pátrá po šéfech onoho propracovaného podvodu, zatímco Kevin zahlédne neočekávanou tvář z minulosti, která ho přinutí čelit traumatickým událostem, jež se staly před třemi lety.

(Foto: HBO)

Epizoda pátá It’s a Matt, Matt, Matt, Matt World
Přesvědčený, že je Kevinův osud být při nadcházejícím sedmém výročí v Miracle, Matt Jamison impulsivně zamíří do Austrálie ve snaze přivést Kevina domů. Naneštěstí se mu do cesty připlete Bůh.

Epizoda šestá Certified
Laurie Garveyová, bývalá terapeutka, se musí vrátit ke své bývalé profesi, když zamíří do Austrálie, aby pomohla Noře a Kevinovi na jejich cestách.

Epizoda sedmá The Most Powerful Man in the World (and His Identical Twin Brother)
Na záchranné misi na sebe Kevin bere jinou identitu.

Vypadá to docela zajímavě, nemyslíte?


Jít na The Leftovers | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře