Nové fotky z druhé řady ukazují návrat Arondira i novou postavu v podání Nii Towle

Nové fotky z druhé řady ukazují návrat Arondira i novou postavu v podání Nii Towle

9.6.2024 11:15


Premiéra další série Rings of Power se pomalu ale jistě blíží, proto přibývá i fotografií z jednotlivých epizod. Na těch dalších vidíme vracející se hlavní postavy operující v Mordoru a také jednu novicku.


Nedávno jsme informovali, že Bronwyn v podání Nazanin Boniadi se v druhé sérii už neobjeví, její linka v Jižních zemích, respektive v Mordoru, ale neskončí. Načaté romance s Arondirem se sice nedočkáme, elfí bojovník ale nakonec pokračovat bude, stejně jako Bronwynin syn Theo.

A vzhledem k tomu, že do Mordoru nyní dorazily armády Númenoru, čeká na Arondira setkání s princem Isildurem. Budoucí král Gondoru bude mít v nové řadě mnohem větší roli a dokonce dostane i partnerku. To bude jistá Estrid, další postava vytvořená přímo pro seriál, kterou ztvární Nia Towle. Tu si můžeme pamatovat z filmu Rocketman nebo z netflixovského Persuasion.

Mezi Isildurem a Estrid to zajiskří. Foto: Amazon Studios, IGN

Estrid je podle popisku žena s tajemnou minulostí, která narazí na Arondira s Isildurem při jejich snaze proniknout k Hoře osudu. A zatímco s Isildurem si dívka padne do oka, Arondir ji bude podezírat ze zrady. Zda se Estrid nakonec stane ženou Elendilova syna, se dozvíme už 29. srpna, kdy debutují první dva díly nové řady.

Těšíte se na návrat dvou hrdinů? A jak se vám zamlouvá Estrid?


Jít na The Lord of the Rings: The Rings of Power | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře