S09E01: Vive La Hecks

S09E01: Vive La Hecks

CZ 4.10.2017 6 060 000 23 minut


Axl se vrací z letního výletu po Evropě. Mike si ale myslí, že by se měl Axl vzpamatovat a hledat si práci, jenže Frankie s ním nesouhlasí. Chce dát Axlovi trochu prostoru, aby se otřepal a vzal dění do svých rukou. Sue se snaží nacpat nejlepší prázdninové zážitky do dvou dnů a Brick dělá těžké rozhodnutí, které se týká jeho milostného života.

Základní info:

Režie: Lee Shallat Chemel
Scénář: Tim Hobert
Hrají: Patricia Heaton (Frankie Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Beau Wirick (Sean Donahue), Casey Burke (Cindy), …
Speciál: Fotky ze zákulisí

Upoutávka k první epizodě deváté řady:

Foto: ABC


Thumbnail Play icon


  • BizarníBibliofil
    BizarníBibliofil 17.10.2018 | 12:01:44

    Tak jedine vtipne bylo jak si Axl hral na velikeho evropana…


The Middle(Průměrňákovi)

Frankie s Mikem se snaží uživit svou rodinu a vychovávat tři děti. Nejstarší Axl je oblíbený kluk, se kterým mlátí puberta. Sue se nikdy nic nedaří, ale i přesto je stále optimistická a nikdy se nevzdává, a nejmladší Brick je knihomol s divnými zlozvyky.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | ABC | 24 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Patricia Heaton (Frankie Heck), Brock Ciarlelli (Brad Bottig), Beau Wirick (Sean Donahue), John Gammon (Darrin McGrew), Chris Kattan (Bob Weaver), Daniella Bobadilla (Lexie), Greer Grammer (April)