S09E08: Eyes Wide Open

S09E08: Eyes Wide Open

CZ 22.11.2017 6 050 000 24 minut


Sue si poprvé vyzkouší život na vlastní pěst. Brick si najde novou přítelkyni a snaží se na ni zapůsobit. Axl si uvědomuje, že pokud chce krásný život s dobrou prací, musí se změnit.

Základní info:

Režie: Jaffar Mahmood
Scénář: Rich Dahm
Hrají: Patricia Heaton (Frankie Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Brenna D’Amico (Lilah), Brock Ciarlelli (Brad Bottig), Alphonso McAuley (Hutch), Noah Baron, Ashley Dulaney, Amos Blackmon, …

Foto: ABC

The Middle(Průměrňákovi)

Frankie s Mikem se snaží uživit svou rodinu a vychovávat tři děti. Nejstarší Axl je oblíbený kluk, se kterým mlátí puberta. Sue se nikdy nic nedaří, ale i přesto je stále optimistická a nikdy se nevzdává, a nejmladší Brick je knihomol s divnými zlozvyky.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | ABC | 24 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Patricia Heaton (Frankie Heck), Brock Ciarlelli (Brad Bottig), Beau Wirick (Sean Donahue), John Gammon (Darrin McGrew), Chris Kattan (Bob Weaver), Daniella Bobadilla (Lexie), Greer Grammer (April)