S09E11: New Year’s Revelations

S09E11: New Year’s Revelations

CZ 3.1.2018 6 630 000 24 minut


Sue se pochlubí Frankie, že se políbila se Sheanem. Sue však váhá, jestli to byl akt z opravdové lásky. Mike donutí Axla s Brickem, aby se s ním vydali na výlet za Velkým Mikem.

Základní info:

Režie: Lee Shallat Chemel
Scénář: Tim Hobert
Hrají: Patricia Heaton (Frankie Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Jen Ray (Nancy Donahue), Beau Wirick (Sean Donahue), John Cullum (Big Mike), Brock Ciarlelli (Brad Bottig), Sean O’Bryan (Ron Donahue), Pat Finn (Bill Norwood), Jackson White (Aidan), Blaine Saunders (Carly), Terrence Beasor (Johnson), Carson Fagerbakke (Nicole Norwood), …

Upoutávka k epizodě:

Foto: ABC


Thumbnail Play iconThe Middle(Průměrňákovi)

Frankie s Mikem se snaží uživit svou rodinu a vychovávat tři děti. Nejstarší Axl je oblíbený kluk, se kterým mlátí puberta. Sue se nikdy nic nedaří, ale i přesto je stále optimistická a nikdy se nevzdává, a nejmladší Brick je knihomol s divnými zlozvyky.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | ABC | 24 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Patricia Heaton (Frankie Heck), Brock Ciarlelli (Brad Bottig), Beau Wirick (Sean Donahue), John Gammon (Darrin McGrew), Chris Kattan (Bob Weaver), Daniella Bobadilla (Lexie), Greer Grammer (April)