S09E12: The Other Man

S09E12: The Other Man

CZ 10.1.2018 5 420 000 24 minut


Axla čeká první pracovní den, a to ho sblíží s Mikem. Frankie jim jejich nové pouto závidí, a proto najde útěchu u svého druhého syna, Bricka. Sue se snaží rozejít se svým novým přítelem, který jí každým dnem zatlouká hřebík do rakve.

Základní info:

Režie: Victor Nelli
Scénář: Jana Hunter & Mitch Hunter
Hrají: Patricia Heaton (Frankie Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Jen Ray (Nancy Donahue), Beau Wirick (Sean Donahue), Brock Ciarlelli (Brad Bottig), Jackson White (Aidan), Corbin Bleu (Luke), …

Upoutávka k epizodě:

Foto: ABC


Thumbnail Play iconThe Middle(Průměrňákovi)

Frankie s Mikem se snaží uživit svou rodinu a vychovávat tři děti. Nejstarší Axl je oblíbený kluk, se kterým mlátí puberta. Sue se nikdy nic nedaří, ale i přesto je stále optimistická a nikdy se nevzdává, a nejmladší Brick je knihomol s divnými zlozvyky.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | ABC | 24 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Patricia Heaton (Frankie Heck), Brock Ciarlelli (Brad Bottig), Beau Wirick (Sean Donahue), John Gammon (Darrin McGrew), Chris Kattan (Bob Weaver), Daniella Bobadilla (Lexie), Greer Grammer (April)