S09E19: Bat Out of Heck

S09E19: Bat Out of Heck

CZ 11.4.2018 7 520 000 24 minut


Na scénu se vrací doktor Goodwin, aby si mohl koupit všechny krokanty, které Brick potřebuje prodat. Frankie však má problém s doručením objednávky. Axl se rozhodne zainvestovat do své budoucnosti a je donucen prodat svůj karavan. Mezitím Sue jde sebevědomě do další školní soutěže.

Základní info:

Režie: Danny Salles
Scénář: Ilana Wernick
Hrají: Patricia Heaton (Frankie Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Jack McBrayer (Dr. Goodwin), Peter Breitmayer (Pete Miller), Jim Meskimen (profesor), …

Upoutávka k epizodě:

Foto: ABC


Thumbnail Play icon


  • BizarníBibliofil
    BizarníBibliofil 7.12.2018 | 15:30:01

    Jako ta zaverecna scena byla drobna… jinak tragedie..


The Middle(Průměrňákovi)

Frankie s Mikem se snaží uživit svou rodinu a vychovávat tři děti. Nejstarší Axl je oblíbený kluk, se kterým mlátí puberta. Sue se nikdy nic nedaří, ale i přesto je stále optimistická a nikdy se nevzdává, a nejmladší Brick je knihomol s divnými zlozvyky.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | ABC | 24 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Patricia Heaton (Frankie Heck), Brock Ciarlelli (Brad Bottig), Beau Wirick (Sean Donahue), John Gammon (Darrin McGrew), Chris Kattan (Bob Weaver), Daniella Bobadilla (Lexie), Greer Grammer (April)