Oslavte Den matek s rodinkou Hecků

Oslavte Den matek s rodinkou Hecků

13.5.2018 13:46


Pokud jste znalými fanoušky Průměrňáků, tak dobře víte, že Den matek u Hecků je jedna velká pohroma. Připravili jsme si pro vás nejlepší tipy, kterým byste se měli vyhnout při vymýšlení dárků pro svou maminku.


Drogérie aneb Druhá Narnie

Pokud jste svojí mamince zapomněli koupit dárek a máte ještě pár hodin to napravit, radši se velkým obloukem vyhněte drogérii. Sice se zdá, že jste trefili loterii, protože v drogérii je naprosto vše, co každá žena (ne)potřebuje, ale rozhodně nebude mít radost z nafukovací vaničky pro koupel nohou. A ani upgrade s bublinkami to nevyřeší.

Nenechávejte ji samotnou u televize

Každá máma si zaslouží svůj den, kdy ji nikdo nebude otravovat a kdy si trochu odpočine od práce a dětí. Na vás tedy zbývá sbalit si svých pět švestek a vydat se zabavit mimo město. Jenže tento brilantní scénář se také může velmi rychle proměnit v katastrofu. Z relaxování u televize se může stát uklízecí výzva a vaše maminka rozhodně ráda neuslyší, že jste byli na výletě v Brown County, kde jste se cpali cukrovou vatou na obrovském ruském kole. A určitě si promyslete, jestli je dobrý nápad jí to vynahradit a vydat se na akci následující den.

Předem si pro jistotu zjistěte, jestli na vašem vybraném místě bude otevřeno. Může se stát něco podobného jako v Brown County, které bylo příležitostně otevřené kvůli druhé květnové neděle. Pak máte za úkol najít tu nejoptimističtější věc a z poloviny rozložené ruské kolo to opravdu nebude. A i kdyby se vám zčásti naštvaná máma zasekla na ruském kole, můžete si od řvaní na chvíli oddechnout. Samozřejmě nesmí za vámi seskočit dolů, aby vám všechno vytkla. To je pak jiná podívaná a jednosměrná jízdenka na pohotovost.

Naslouchejte jí

Někdy je opravdu těžké naslouchat své matce. Udělala by sto věcí jinak než vy a stoprocentně vám o tom dá hlasitě vědět. Když už je však zoufalá tak, že vám radí, co jí koupit za dárek, rozhodně dávejte dobrý pozor. Třeba bude chtít Backmaster 2000 ve žluté barvě s vyhříváním a infračervenými kuličkami a jediné, co si budete pamatovat, bude cosi ve žluté barvě. A žluté kalhoty, co by se hodily na strašáka v poli, to rozhodně nebudou.

Internetová rezervace jako ďáblova past

Pokud je vaše máma unavená z dostávání dárků jak dokonalých, tak mizerných, zarezervujte jí třeba stůl v čajovně v dobovém designu. Jenže rezervace v čajovně nemusí být tak jednoduchá, jak by se mohlo zdát. Pokud vás neobslouží telefonicky, jste odkázáni na internet. A když neumíte s počítačem, vítejte v internetovém pekle. Zde si místo rezervace spíše objednáte dva čajové servisy a stůl vám nepomůže získat ani prémiové členství v heřmánkovém klu­bu.

Podnikněte s ní něco, co má ráda

Nejlepším dárkem pro vaši maminku je rodinné shledání u něčeho, co ze srdce zbožňuje. U Hecků se tedy pokoušeli vyhrát soutěž o zájezd do Londýna na královskou svatbu. I když šanci promarnili, rozhodli se mámě věnovat společný den u vysílání královské svatby. Držte se však základního pravidla – nerozhodit ji. To by pak celý dárek mohlo zruinovat.

I kdybyste neměli koupený žádný dárek, své mamince nezapomeňte popřát a užít si s ní den!

Foto: ABC


Jít na The Middle | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře