Stanice ABC objednává spin-off se Sue Heckovou

Stanice ABC objednává spin-off se Sue Heckovou

14.8.2018 17:03


Seriál The Middle letos skončil po devíti letech dobře odvedené práce na televizních obrazovkách. Stanice ABC však hledala nějaký způsob, jak seriál přivést zpět, a to se jim nečekaně podařilo. ABC si objednává pilotní díl spin-offu se Sue.


Před pár měsíci jsme vám psali, že vysvitla naděje pro návrat oblíbené rodinky Heckových. Ta se na ABC udržela devět krásných let a neustále nás bavila svými opravdovými příběhy, které si zažije úplně každá rodina. Po zrušení se dlouho mluvilo o spin-offu, ve kterém by hlavní roli ztvárnila Eden Sher coby Sue, a ten se konečně stává skutečností. Stanice ABC si včera objednala pilotní díl tohoto nového seriálu.

(Jediná Sue rozchodila seriálovou smrtku a míří do vlastního seriálu.)


Seriál stále nezískal svůj název, ale tvůrčí duo Eileen Heisler a DeAnn Heline, které stálo za vznikem The Middle, zde zůstává a poslouží jako producentky, konzultantky a scenáristky. Pokud by stanice dala zelenou tomuto novému projektu, první epizodu by mohla odvysílat v midseason (Middleseason) příštího roku.

A jakou roli v této novince sehraje Eden Sher? Ta by nám povyprávěla své zážitky z velkého životního putování po odchodu z rodného Orsonu. Série by se měla zaměřovat na dvacet a něco dobrodružství optimistické Sue, jejíž cestu zkříží dospívání v nebezpečném Chicagu. Zatím není potvrzené, která další z postav The Middle by se vrátila.

Jste rádi z možného návratu Sue Heckové?

Foto: ABC; Zdroj článku: Entertainment Weekly


Jít na The Middle | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!