Stanice ABC uvažuje nad spin-offem seriálu The Middle

Stanice ABC uvažuje nad spin-offem seriálu The Middle

31.5.2018 22:22


Stanice ABC tento týden přišla se zajímavou zprávou. V nadcházející seriálové sezóně má v plánu zrušit seriál Roseanne, a tak by se uvolnilo místo pro nový projekt. Šlo by o spin-off, který by se soustřeďoval na Sue Heckovou.


Minulý týden se s námi rozloučili Heckovi a dovyprávěli nám jejich úžasný, ba průměrný životní příběh. I když každé z dětí vyrostlo a dočkalo se své vysněné budoucnosti, tak by se s některými postavami ze seriálu dalo stále pracovat. Řeč je hlavně o Sue, která nám celý svůj příběh zatím neodhalila. Pouze víme, že skončila v Seanové náruči. Právě Sue by se mohla dočkat svého vlastního seriálu, který by byl jakýmsi spin-offem ukončeného seriálu The Middle.

(Jak by se vám líbil spin-off se Sue? Foto: ABC)

Stanice ABC má v plánu v nadcházející seriálové sezóně vypustit řadu nových seriálů a v jejich harmonogramu se navíc objevuje mezera, kterou by mohl vyplnit tento projekt. Se Sue bychom se tedy mohli teoreticky vidět již na počátku příštího roku. O tuto mezeru se ale bude muset poprat s nově chystaným seriálem, kde se objeví hlavní protagonisté z komedie Roseanne, jejíž osud je stále na hraně. Jak dopadne tato zajímavá myšlenka se spin-offem, je stále ve hvězdách. S představitelkou seriálové Sue, Eden Sher, zatím nebyla uzavřená žádná smlouva, což se může v budoucnu změnit, když se Průměrňáci letos dočkali solidních ratingů a opravdu krásných čísel ve sledovanosti.

Jak by se vám líbil spin-off se Sue Heckovou?

Zdroj: EW


Jít na The Middle | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!