Brick Heck

Brick Heck

Atticus Shaffer Sezóny 9 2009 - 2018


Brick je nejmladší dítě rodiny Heckových. Je hodně chytrý, milý, slušný, ale také je podivín, neboť si šeptá nebo houká.

Brick je mimořádně chytré dítě. Snadno se unaví a odkládá nebo jen tak zapomene své úkoly. Má sklon se izolovat od svých spolužáků ve škole, a tak nemá tuny přátel, avšak miluje, když může žít v různých světech, cestovat s úžasnými dobrodružstvími skrze galaxie, prostor i čas a žít a umírat se svými knižními přáteli. Čte si naprosto cokoliv a vždycky si to pamatuje díky jeho fotografické paměti.

Také má rád vtípky nebo jeho návyky si pro sebe šeptat. To se stává, když určitá slova popadne jeho ucho a on je chce znovu slyšet, proto si je zašeptá pro sebe, což ho uklidňuje. Někdy také houká, ,,Houk (Whoop)'' anebo šeptá, když lže.

Jednou, když byl novorozeně, tak si ho Mike zaměnil s malým Fergusnem, jelikož ho rozptylovalo fotbalové utkání. Po několika týdnech zjistil se svou manželkou, že nemají správné dítě, které si odvezli domů z nemocnice.

V době, kdy chodil do 8. třídy, tak ji měl možnost přeskočit. Miluje knižní sérii Planeta odnikud. Má svou divnou přítelkyni Cindy a sdílí pokoj se svým nepořádným bratrem, Axlem.

Foto: ABC
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!