12 nominací Emmy pro The Night Managera

12 nominací Emmy pro The Night Managera

15.7.2016 7:02


Tak jak je pro filmové tvůrce důležitý OSCAR, tak je pro seriálové Emmy. A televizní akamedie ve čtvrtek 14. 7. vyhlásila své nominace, přičemž 12 z nich získal náš milovaný seriál. A o jaké kategorie se jedná?


Seriál The Night Manager, který měl premiéru 21. 2. 2016 na BBC One, si získal mezi diváky mnoho příznivců. Taky aby ne! Kritiky a diváci seriál jen chválí a jsou z něj nadšení. Právě díky tomu již nějaký čas koluje šeptanda, zda se bude natáčet pokračování. BBC by ho mělo rádo, ale jak sám představitel hlavní role, Tom Hiddleston, v několika rozhovorech (například v The Graham Norton Show) uvedl, tak hlavní úkolem seriálu bylo odvyprávět příběh z knihy The Night Manager od Johna Le Carrého, a tento příběh byl celý odvyprávěn. Čili ano, může být pokračování, ale již by nebylo dílem spisovatele, ale scénáristů. A otázkou je, zda by se seriál zaměřil opět na osud Jonathana nebo jiné postavy ze seriálu – možností by bylo hodně a všechny rozhodně stojí za úvahu (jiné případy Angely, pokračování ďábelské cesty Ropera atd.).
Nezbývá nám nic jiného, než být trpělivý. Čas na čekání rozhodnutí si můžeme zkrátit právě sledováním nominací cen Emmy pro náš seriál.

Tom Hiddleston a Hugh Laurie již netrpělivě čekají na své ceny. Foto: BBC

The Night Manager získal 12 nominací, konkrétně za:

Olivia Colman vydýchává svou nominaci. Foto: BBC

Slavnostní vyhlášení cen proběhne 18. září 2016 na televizní stanici ABC. O výsledcích vás budeme rozhodně informovat. Na ostatní nominace se můžete podívat na oficiálních stránkách cen Emmy.

Budete fandit seriálu The Night Manager? Myslíte si, že má šanci uspět?


Jít na The Night Manager | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!