Vyhrajte knihu Noční recepční

Vyhrajte knihu Noční recepční

2.8.2018 14:58


Zatímco čekáme na to, zda bude obnovena druhá řada seriálu Noční recepční, přinášíme vám možnost zasoutěžit si o tři výtisky knihy, podle které byl seriál natočen. Co pro to musíte udělat? Čtěte dál.


O knize

Bývalý příslušník britské armády Jonathan Pine – nyní noční recepční v luxusním curyšském hotelu – se nečekaně ocitá tváří v tvář Richardu Onslowu Roperovi, miliardáři a navenek velkému filantropovi, který ve skutečnosti řídí ilegální obchod se zbraněmi. Jeho praktiky odhalil už před lety v Káhiře – a následky nese dodnes. Zpravodajské služby však tentokrát chtějí Ropera dostat za každou cenu. Nebezpečná dvojí hra může začít…

O autorovi

Autorem je slavný spisovatel John Le Carré, narodil roku 1931 a studoval na univerzitách v Bernu a Oxfordu. Vyučoval na Etonu a během studené války krátce sloužil v britské rozvědce. Poslední půlstoletí se věnuje spisovatelské dráze. Žije střídavě v Londýně a Cornwallu.

Soutěž

U příležitosti uvedení seriálu na webu www.obbod.com se můžete zapojit do soutěže a na tři z vás po správném zodpovězení soutěžních otázek a dodržení pravidel čeká odměna v podobě knihy Noční recepční.

Otázky

  1. Jak se jmenuje žena, s kterou se Jonathan Pine zaplete při pobytu v Káhiře?
  2. Jaké národnosti je spisovatel John le Carré?
  3. Kolik dětí má Richard Roper?

Podmínky soutěže

Knihy do soutěže věnoval portál www.obbod.com, kde můžete tento i mnoho dalších seriálů sledovat online.


Jít na The Night Manager | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře