S01E09: Finals, Part One

S01E09: Finals, Part One

CZ 7.3.2019 49 minut


Alyssa je postavena před volbu mezi Edwardem a Verou. Jack je s knihou spojen víc než by tušil.

Edward už má tři ze čtyř částí nebezpečné knihy. Hamishovi a Randallovi se podaří vrátit Lilith její paměť. Jack se rozhodne odejít z řádu. Když se rozhodne jít oznámit, že odchází, kniha, kterou Edward skládá, ho pořeže. To způsobí reakci a Silverback s jeho tělem bojuje.

Lilith si vzpomíná a ví, že to, k čemu se chystá Edward je víc než nebezpečné. Snaží se zjistit, co se děje s Jackem. Rozhodnou se Silverbacka odstranit. Spolu s Petem z Jacka vlkodlaka dostanou. Ani to Jackovi nepomůže a umírá.

Edward pošle Alyssu, aby s Verou vyzvedla Maddoxe, a dozví se, že musí být obětován. Zároveň jí pošle, aby zabila Veru, protože Gabrielle mu vložila brouka do hlavy, že Alyssa není loajální. A ta se rozhodne udělat správnou věc.

Všichni jsou zničení Jackovou smrtí. Na Silverbackovu kůži, kterou z Jacka dostali, jsou znaky. Zjistí, že to je poslední část Edwardovi knihy. Lilith je magicky unesena a tím Edward dokončuje svou knihu.

Jack se náhle ocitá v posmrtném světě s Amirem. Vidí záblesky Alyssyných vzpomínek, protože má náhle přístup ke všem znalostem světa. Zjistí, jak zabránit Edwardovi, a probere se.

Bez Silverbacka ale nemá šanci, proto se rozhodne spojit s jiným vlkodlakem. Alyssa mezitím pochopí, co je Edward zač, a pokusí se mu knihu sebrat. Nepodaří se jí to a Jack ji jen tak tak zachrání. V tu samou chvíli ale přichází Pete rozhodnut Edwarda zabít. To se ale obrátí proti němu a Edward ho zabije.
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!