Dopis a titulky k dílu The Kindness of Strangers

Dopis a titulky k dílu The Kindness of Strangers

18.6.2018 19:33


Zajímá vás, co napsala Hayley do dopisu, který si Niklaus přečetl na konci epizody? Pak neváhejte a čtěte dál. Uvnitř článku také naleznete rychlý odkaz na české titulky k této epizodě.


České titulky k osmé epizodě páté série jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody The Kindness of Strangers. Titulky pro vás připravili @Moreene & @LadyAlex. Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. A níže již avizovaný dopis.

(Hayleyin dopis Klausovi z dílu 5×08)


Milý Klausi, dnes bys byl na Hope pyšný. Je opět na letní prázdniny doma. Vzala jsem ji do zátoky v naději, že si bude hrát s ostatními dětmi ze smečky Půlměsíce, ale když jsem se na chvilku otočila, byla fuč. Našla jsem ji vedle Maryiny postele, jak jí vypráví a zpívá. Občas přemýšlím nad tím, kolik nepravděpodobností muselo nastat, aby se narodila. My dva – narozeni tisíc let od sebe, a všechno to nedobré, co nás tu jednu noc v Mystic Falls svedlo dohromady. Bylo to náročné, ale pravdou je, že jak jsem ji sledovala, schoulenou vedle té umírající ženy, věděla jsem, že bych ani za nic neměnila. Za celý můj život jsem se nikdy necítila tak šťastná, teprve až když přišla ona. Každopádně nám chybíš. Hayley


Jít na The Originals | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!