S04E07: Hero Moment

S04E07: Hero Moment

CZ 3.3.2021 3 570 000 43 minut


Když Conradovi zavolá jeho bývalý velitel armády, který uvízl a byl zraněn v lese, cesta k jeho záchraně vynese na povrch spoustu starých emocí. Devon a Kit léčí pacientku trpící srpkovitou anémií a povzbuzují ji k náhradě kyčle, jež by jí pomohla ulevit od bolesti. Mezitím je Raptor vytáhnut uprostřed intenzivní operace, takže je Mina ponechána, aby čerpala ze svých schopností a dokončila operaci sama, zatímco Bell pracuje na opětovném spojení se svým nevlastním synem poté, co mu pomůže při nástupu do nemocnice.

Foto: Fox


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

The Resident(Doktoři)

Čerstvý absolvent medicíny Devon Pravesh se zaučuje u zkušeného a idealistického doktora Hawkinse s tvrdým přístupem, díky kterému odhalujeme tajemství současné medicíny.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Drama, Lékařský, Romantický
hrají
Matt Czuchry (Conrad Hawkins), Malcolm-Jamal Warner (AJ Austin), Bruce Greenwood (Randolph Bell), Shaunette Renée Wilson (Mina Okafor), Manish Dayal (Devon Pravesh), Emily VanCamp (Nicolette Nevin), Jane Leeves (Kitt Voss), Melina Kanakaredes (Lane Hunter), Morris Chestnut (Barrett Cain), Merrin Dungey (Claire Thorpe), Moran Atias (Renata Morali)