Nicolette Nevin

Nicolette Nevin

Emily VanCamp Sezóny 5 2018 - 2022


Nicolette „Nic“ Nevin je sestřičkou v nemocnici, která je oddaná své práci za každou cenu. Jako jedna z mála má hlavu na správném místě.

Nicolette Nevin, zkráceně Nic, zemřela matka, když jí byli tři. I přestože na vině byla nemocnice, začala studovat medicínu a stala se sestřičkou. Mohla být doktorkou, ale nikdy jí být nechtěla. Jako sestra může totiž být více s pacienty a na tom ji záleží daleko víc, i když ví daleko víc, než někteří doktoři v nemocnici. Její otec nebyl v seriálu zmíněn, ale má mladší sestru, Jessie Nevin, která byla drogově závislou a několikrát se ze závislosti léčila. Také si dodělává doktorát v oblasti ošetřovatelství.

Její vztah s Conradem je dosti komplikovaný. Několikrát se dávali dohromady a zase rozcházeli. Jejich romance začala ještě před prvním dílem a z neznámých důvodů se před ním i rozešli. Od té doby se Conrad pokoušel ji dostat zpět. Jude Silva, Conradův kamarád, později odhalil, že ji stále Conrad miluje. Conradova matka mu dala prsten, když odjel do Afghánistánu, pro ženu jeho života, který Conrad dal potom Nic.

Emily VanCamp jako Nicolette Nevin. Foto: FOX
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!