Seriál hledá pro třetí řadu novou stanici

Seriál hledá pro třetí řadu novou stanici

17.1.2018 16:30


The Shannara Chronicles hledá novou domovskou stanici poté, co byla první série odvysílána na MTV a druhá na Spikeu. Stanice Spike, která bude brzo součástí Paramount Network, seriál zrušila, a tak studio Sonar stojící za vznikem seriálu už pro něj hledá novou stanici.


Se seriálem The Shannara Chronicles to nevypadá zrovna dvakrát dobře. Stanice Spike se totiž na další sérii podílet nebude, jak uvedl web Deadline, a seriál tak nepoběží na nově vzniklé Paramout Network. The Shannara Chronicles se tedy snaží najít nový domov na nějaké jiné stanici.

Kevin Kay, ředitel sítě Paramout Network, se svěřil TV Guide, že už nebudou natáčet další díly a možná se seriálu zhostí místo nich nějaká jiná stanice, ale jejich už to nebude. Sonar Entertainment, studio stojící za seriálem The Shannara Chronicles, by mohlo pro třetí řadu seriál přesunout na jinou stanici, ale nebude to lehké, protože je seriál celkem drahý, neboť je plný speciálních efektů a natáčí se na Novém Zélandu.


Seriál inspirovaný knihami Terryho Brookse je přístupný také na streamovací službě Netflix, takže je možné, že se třetí řady dočkáme na nějaké takovéto streamovací službě. Kromě Netflixu by se mohl stát novým domovem seriálu The Shannara Chronicles také Amazon, který se snaží získat nějaký vlastní fantasy seriál.

Druhá řada seriálu si taktéž získala pozitivní kritiku a kromě toho je druhá série vychvalována pro svou rasovou a sexuální různorodost. Na seriálu se podílí výkonní producenti jako Al Gough, Miles Millar, Dan Farah, Jon Favreau a Jonathan Liebesman.

První řada, která se začala vysílat v roce 2016 na MTV, byla tak dobře hodnocena a měla vysokou sledovanost, že si seriál vysloužil i druhou řadu. S druhou řadou se přesunul na stanici Spike a finále druhé série bylo odvysíláno v listopadu roku 2017. Jestli se dočkáme i další řady se zatím neví, ale pokud se jí dočkáme, tak to bude opět na jiné stanici a nejspíš si na ni budeme muset zase nějaký ten čas počkat.

Jak to vidíte vy? Myslíte si, že se seriálu ujme nějaká jiná stanice? Na jaké stanici byste chtěli, aby se seriál vysílal?

Foto: Spike


Jít na The Shannara Chronicles | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!