Anne z The Walking Dead se vrátila a prozradila o sobě několik zajímavých věcí

Anne z The Walking Dead se vrátila a prozradila o sobě několik zajímavých věcí

4.11.2021 17:00


Na scénu konečně přišla naše stará známá z The Walking Dead, přičemž o sobě stihla prozradit několik zajímavých informací. Co všechno bylo prozatím odhaleno?


Když tvůrci oznámili návrat Anne, většina fanoušků začala vyhlížet její návrat, protože právě Anne tehdy zachránila Ricka Grimese, když přivolala vrtulník armády Občanské republiky, který s ním odletěl pryč. Nyní je Anne opět Jadis, přičemž hned v epizodě Who Are You? o sobě stihla prozradit několik zajímavostí.

Jadis přijela do výzkumné stanice z toho důvodu, aby na vedoucí pozici nahradila podplukovnici Elizabeth Kublek, která musela z pracovních důvodu odletět pryč. Kublek ji zároveň pověřila přezkoumáním celé stanice, ve které má za úkol najít všechny slabiny. A to se týká jak samotného zařízení, tak i jejích lidí.


Když Jadis narazila na Huck, ihned šlo poznat, že se obě již znají. Hned poté bylo odhaleno, že to právě Huck vycvičila Jadis, která je nyní sice praporčicí, ale směřuje výše. Očividně se jí tedy v Občanské republice velmi daří.

(Jadis může děj patřičně oživit. Foto: AMC)

Zároveň došlo i k menší obměně jejího jména. Už si zase neříká Anne (toto jméno má od narození), ale opět je Jadis. Sama popsala, že jen díky Jadis může být tou ženou, která je schopna přežívat. Zároveň má i nové, smyšlené příjmení. Nyní její celé jméno zní Jadis Stokes. Toto příjmení si nevybrala nijak náhodně, právě tak se jmenoval její dřívější milenec – otec Gabriel Stokes.

O tom, co dělala mezi odchodem ze seriálu The Walking Dead a příchodem do World Beyondu, toho moc neprozradila. Konkrétně řekla Huck o Mrchožroutech, které vedla, ale o které přišla ve chvíli, kdy uzavřela špatná spojenectví. Následně však našla něco cenného, díky čemuž získala vstupenku zpátky do republiky.

Onou cenností není nic jiného než Rick Grimes, kterého předala republice. Jde o velmi schopného muže, který může být velkým příslibem do budoucna, a tak byla Občanská republika velmi spokojena s jeho příchodem. Snad toho Jadis prozradí v dalších dílech více, protože bychom ji měli i nadále vídat – byla totiž ihned povýšena na jednu z hlavních postav.


Jít na The Walking Dead: World Beyond | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!