Finále definitivně potvrdilo město, ve kterém se nachází Rick Grimes

Finále definitivně potvrdilo město, ve kterém se nachází Rick Grimes

7.12.2021 16:00


V posledním díle World Beyondu jsme se Ricka sice nedočkali, ale aspoň víme, kde se aktuálně nachází. Ve finále jsme se totiž podívali přímo do hlavního sídla Občanské republiky.


Občanská republika představovala hlavní lákadlo třetího zombie seriálu stanice AMC. Na ni se příběh zaměřoval především ve druhé sérii, nicméně většinu doby jsme stejně strávili ve výzkumné stanici. Finále s názvem The Last Light nám však hlavní sídlo Občanské republiky odhalilo trochu detailněji, a tak máme nyní konečně jasno v tom, kam Rick Grimes před lety vlastně odletěl.

Oním městem je Filadelfie, největší město Pensylvánie – právě zde má sídlo Občanská republika a právě zde se aktuálně nachází Rick Grimes. Sídlo Občanské republiky šlo poznat díky prostředí scény, během které se Jadis bavila se Silasem o jeho vstupu do armády. V pozadí jsme totiž mohli spatřit dva mrakodrapy, které se nachází právě ve Filadelfii.


(Díky tomuto záběru lze určit sídlo Občanské republiky. Foto: AMC)

Filadelfie se nachází nedaleko New Yorku, a to jižně od něj, takže se celý děj seriálu odehrával prakticky kousek od tohoto sídla. Dává to však smysl, protože si Občanská republika jednoznačně přeje mít svou výzkumnou stanici co nejblíže u sebe. Lze tedy předpokládat, že až se dočkáme filmů s Rickem Grimesem, budou se všechny odehrávat právě v tomto městě.

Co říkáte na lokaci, ve které se Rick Grimes právě nachází? Mysleli jste si, že Občanská republika sídlí ve Filadelfii, nebo jste předpokládali, že sídlí někde jinde?


Jít na The Walking Dead: World Beyond | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!