Finále se blíží, uvidíme v něm Ricka Grimese?

Finále se blíží, uvidíme v něm Ricka Grimese?

25.11.2021 10:00


Seriál World Beyond směřuje ke svému konci, protože aktuálně čekáme na jeho úplně poslední epizodu. Čekají nás v ní nějaká překvapení?


Když vznikal třetí seriál ze světa The Walking Dead, jednoznačně největší lákadlo představovalo jeho zaměření na Občanskou republiku. Ta tu zprvu nehrála tak velkou roli, jakou jsme čekali a přáli si, nicméně druhá série tento prohřešek poměrně napravila, protože se děj nejenom odehrává ve výzkumné stanici Občanské republiky, ale zároveň jsme tu viděli spoustu jejích postav.

My však víme, že se v Občanské republice nachází i Rick Grimes, se kterým tam odletěla helikoptéra. Tehdy ho zachránila Anne, jež si tak získala své místo v řadách Občanské republiky. A dle posledních dílů World Beyondu víme, jak daleko to v Občanské republice dotáhla.


I když nás návrat Anne potěšil, protože s ní přišlo i zlepšení příběhu, stále čekáme na ten pravý návrat – všichni chceme minimálně ještě jednou vidět Ricka Grimese. Na toho sice čekají minimálně dva filmy, ale ty jsou prozatím v nedohlednu, protože i když se měly začít natáčet už letos, kamery se stále nerozjely. Mohli bychom se tedy menší ochutnávky dočkat už ve finále s názvem The Last Light? Rozhodně by to nebylo na škodu.

(Dočkáme se tě ještě letos, Ricku? Foto: AMC)

Rickova přítomnost v seriálu tedy je možná, nicméně nepravděpodobná. Už dříve prozradil tvůrce Scott Gimple, že jeho postavu nezasadí do příběhu, a tak vyvrátil dlouho skloňované spekulace a teorie. Na druhou stranu ale mohl cíleně lhát, aby bylo obecenstvo nakonec překvapeno a potěšeno.

Otázka je tedy jasná, dočkáme se Ricka Grimese ve finále? Jeho přítomnost tu však může být vyřešena nějak jinak, například bude jen zmíněn. O váš názor se můžete podělit do ankety, kterou naleznete níže. Kromě toho můžete svůj názor vyjádřil v diskuzi pod článkem.

Objeví se Rick Grimes ve finále seriálu?

41%
24%
24%
11%
79 hlasů

Jít na The Walking Dead: World Beyond | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!