Hodnocení druhé řady seriálu The Walking Dead: World Beyond

Hodnocení druhé řady seriálu The Walking Dead: World Beyond

15.2.2022 16:00


Druhá série se u diváků setkala s pozitivnějšími ohlasy než řada první. Získala však zároveň lepší hodnocení? Právě na to se podíváme v našem rekapitulačním článku.


První řada se nesetkala s pozitivními ohlasy, u druhé řady to už byla jiná písnička. Loňská série se dočkala průměrného hodnocení 59 %, letos se průměr vyšvihl na 78 %, což znamená, že se epizody dokázaly zlepšit o neuvěřitelných 19 %. To je opravdu solidní zlepšení.

Návštěvníkům Edny se letos nejvíce líbil sedmý díl Blood and Lies, který získal krásných 93 %. Naopak nejhůře hodnoceným dílem se stal první s názvem Konsekans. Ten skončil na 63 %. Zajímavostí je to, že se hodnocení ani jednoho dílu druhé série nedostalo pod průměrné hodnocení první série.


Hodnocení všech epizod druhé řady seriálu The Walking Dead: World Beyond naleznete v přiloženém grafu. Hodnocení můžete porovnat se serverem IMDb.

Uživatelům IMDb se díly líbily obdobně. Tamním návštěvníkům se taktéž nejvíce líbil sedmý díl (79 %), zatímco za nejhorší také považují první. Ten skončil na hodnocení 61 %.

Celkové hodnocení se po porovnání obou webů různí. Zatímco na Edně je v porovnání s IMDb lépe hodnoceno devět epizod, na IMDb je lépe hodnocen jen jeden díl. Ani u jednoho dílu se návštěvníci obou portálů neshodli na hodnocení.

V příštím (a posledním) rekapitulačním článku se podíváme na ty nejlepší a nejhorší momenty z druhé řady seriálu The Walking Dead: World Beyond.


Jít na The Walking Dead: World Beyond | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!