Hodnocení první řady seriálu The Walking Dead: World Beyond

Hodnocení první řady seriálu The Walking Dead: World Beyond

13.1.2021 14:00


Když byl oznámen vznik třetího seriálu ze světa The Walking Dead, tak začal být náležitě očekáván. První série však většinu diváků velmi zklamala.


První série World Beyondu neslavila takový úspěch, jaký tvůrci nejspíše očekávali. Jednotlivé díly nebyly moc sledované a ani moc dobře hodnocené. Dokazuje to například průměr hodnocení všech epizod první řady tady na Edně. S průměrem 59 % se tento seriál rozhodně nemá čím chlubit.

Nejlépe hodnoceným dílem se stala sedmá epizoda Truth or Dare, která sklidila 73 %. Naopak nejhorší hodnocení si odnesl hned druhý díl The Blaze of Gory, který se ustálil na pouhých 46 %.


Hodnocení všech epizod první řady seriálu The Walking Dead: World Beyond naleznete v přiloženém grafu. Hodnocení můžete porovnat se serverem IMDb.

Například na IMDb bylo obdobné hodnocení epizod. Uživatelům se tu nejvíce líbilo finále In This Life, zatímco nejhorší epizodou byl taktéž druhý díl The Blaze of Gory. Celkově si tu celá série vysloužila průměr 58 %.

Celkové hodnocení se po porovnání obou webů různí. Zatímco na Edně je v porovnání s IMDb lépe hodnoceno pět epizod, tak na IMDb je lépe hodnoceno taktéž pět dílů. Ani u jednoho dílu se návštěvníci obou portálů neshodli na hodnocení.

V příštím (a posledním) rekapitulačním článku se podíváme na ty nejlepší a nejhorší momenty z první řady seriálu The Walking Dead: World Beyond.


Jít na The Walking Dead: World Beyond | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře