Které postavy kralují statistikám seriálu World Beyond?

Které postavy kralují statistikám seriálu World Beyond?

5.3.2022 14:00


Seriál The Walking Dead: World Beyond se už nedočká pokračování, a tak vám o něm můžeme shrnout několik statistik. Ty se zaměří především na vystupování postavy.


Seriál The Walking Dead: World Beyond se nevysílal nijak dlouho. Měl jen dvě série a celkově se dočkal dvaceti epizod. Kvůli tomu nám tvůrci nedokázali představit velké množství postav, jako tomu je například u sesterských seriálů The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Celkově jsme do naší databáze zařadili 29 postav. Ty se dělí na hlavní a vedlejší a my se nyní podíváme na pár statistik, které se jich týkají. Pochopitelně tu budeme zmiňovat jen ty, které jsme zařadili do naší databáze.

Jak již bylo zmíněno výše, seriál měl dvacet epizod. V těchto všech se nakonec objevily jen sestry Hope a Iris. Zbylé hlavní postavy se objevily v o trochu menším počtu, přičemž zajímavostí je to, že zatímco v první řadě se Elton objevil ve všech deseti dílech, ve druhé řadě se podílel jen na sedmi. Na deset nejčastěji se objevujících postav tohoto seriálu se můžete podívat níže.


Pořadí Jméno postavy Počet epizod
1. Iris Bennett 20
2. Hope Bennett 20
3. Felix Carlucci 19
4. Huck 18
5. Elton Ortiz 17
6. Silas Plaskett 16
7. Leopold Bennett 13
8. Percy 12
9. Elizabeth Kublek 11
10. Will Campbell 9

(Na sestry Bennettovy prostě nikdo neměl, co se týče epizodních statistik. Foto: AMC)

O přítomnosti vedlejších postav se nemá smysl moc rozepisovat, protože nám jich seriál moc nepředstavil. Z nich však na sebe nejvíce dokázal upozornit Dennis Graham, který se objevil v osmi dílech, což je v tomto seriálu nejvyšší číslo pro vedlejší postavu. Celkově nám seriál nabídl 12 hlavních postav a 17 vedlejších.

Co se týče herců, nejvíce se v seriálu objevilo amerických rodáků, a to konkrétně třiadvacet. Zbytek byl dále zastoupen dvěma rodáky z Velké Británie (Julia Ormond a Pollyanna McIntosh) a po jednom rodáky z Afghánistánu (Annet Mahendru), Austrálie (Hal Cumpston), Japonska (Joe Holt) a Rakouska (Maximilian Osinski).

Překvapily vás některé statistiky? Napadá vás ještě nějaká další statistika ohledně postav, kterou jsme do článku nezahrnuli?


Jít na The Walking Dead: World Beyond | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře