Osm největších otázek, které chceme, aby byly ve druhé řadě zodpovězeny

Osm největších otázek, které chceme, aby byly ve druhé řadě zodpovězeny

25.1.2021 15:00


První série nám nenabídla nijak úchvatný děj, a proto od pokračování neočekáváme mnohé. I přesto je tu však několik otázek, na které chceme znát odpovědi.


Je Hope skutečně tak výjimečná?

Těžko uvěřit, že celá výprava ústřední skupiny byla ve výsledku uskutečněna jen proto, aby Huck ukázala Hope, že svět ještě stojí za záchranu. Proč se to muselo udělat tak komplikovaně? Určitě Hope stála za tu všechnu námahu? Nesmíme zapomenout, že kvůli jedné jediné dívce byla vyvražděna celá komunita lidí.

Čeho chce vlastně podplukovnice dosáhnout?

Elizabeth Kublek nějaké skryté úmysly, nebo jí skutečně celou tu dobu šlo jen o to, aby Hope dostala do Občanské republiky a aby trochu vylepšila reputaci své dcery? Na konci třetího dílu The Tyger and the Lamb jsme mohli vidět, že ji trápí činy, které provedla – bude mít ve výsledku jiné cíle než jiní představitelé Občanské republiky?

Co Felix zjistí od Willovy skupiny?

Na konci první řady se Felix znovushledal se svým přítelem Willem. Aktuálně je jasné, že mu Will poví o zániku Univerzitní kolonie, ale co dalšího mu ještě prozradí? A kam je zavede jejich další cesta? Napadnou snad základnu Občanské republiky?

Co se stalo se Silasem?

Silas se na konci obětoval, aby zachránil Eltona a Percyho. Co s ním však bude nyní? Aktuálně by měl být v zajetí Občanské republiky, ale my moc dobře víme, co ta dělá s někým, kdo o nich něco ví. Umře, nebo se nějak zachrání?

Která další tajemství Huck skrývá?

Huck představovala tu nejzáhadnější postavu první série, protože byla překvapivá jak její minulost, tak i přítomnost. Na konci bylo vidět, že si nepřeje dopadení zbývajících členů skupiny, protože si je všechny oblíbila. Co dalšího na ni čeká a co všechno nám bude o ní ještě prozrazeno?

Jak Leo zareaguje na to, jak to dopadlo s Hope a Iris? 

Hope aktuálně směřuje na místo, kde se právě nachází její otec – jak ten zareaguje na to, co se přihodilo jeho dcerám? Zprvu bude určitě rád, že je Hope u něj, ale brzy si uvědomí, co všechno Občanská republika provedla.

Stane se Percy plnohodnotným členem skupiny?

Percy se na konci první řady nacházel po boku Eltona, kterému pověděl, že se hodlá pomstít Huck. Skutečně bude nyní putovat se zbytkem skupiny, nebo se vydá na svou vlastní výpravu, která ho nakonec dovede k Huck?

Bude nějak odkázáno na Ricka Grimese?

Rick Grimes aktuálně pracuje pro Občanskou republiku, nicméně je velmi pravděpodobné, že se nenachází na stejném místě jako Leo. Dočkáme se ho ve druhé řadě? Pokud ne, padne o něm alespoň zmínka?

Na které další dějové otázky byste chtěli znát odpověď?

Foto: AMC


Jít na The Walking Dead: World Beyond | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře