Sledovanost první řady seriálu The Walking Dead: World Beyond

Sledovanost první řady seriálu The Walking Dead: World Beyond

11.1.2021 15:00


Dříve se u seriálů řešila sledovanost jednotlivých epizod, a to podle počtu lidí, kteří si seriál zapnuli doma na svých televizích. Dnes už je situace jiná, ale i tak se podíváme na to, kolik lidí se na tuto novinku vlastně dívalo.


V dnešní době streamovacích služeb již nemá moc smysl se zabývat televizní sledovaností, protože diváci si díly raději pustí kdykoliv na streamovací službě, než v den a hodinu premiéry v televizi. O to víc to platí ve chvíli, když stanice poskytuje předpremiéry epizod na své streamovací službě. Právě tato situace platí pro novinku World Beyond.

V případě oficiální sledovanosti nelze mluvit o žádném úspěchu, první řada se dočkala jen sledovanosti o průměru 0,89 milionu diváků, což je horší průměr, než který mají aktuální řady seriálů The Walking Dead a Fear the Walking Dead.


Logicky se nejvíce diváků dívalo na první epizodu Brave, která skončila na sledovanosti 1,6 milionu diváků. Téměř o milion méně diváků pak sledovalo letošní dvouepizodní finále. Díly The Deepest Cut a In This Life skončily na sledovanosti 0,62 milionu diváků.

Graf sledovanosti první série

V dalších souhrnných článcích se podíváme na vaše hodnocení a na to nejlepší a nejhorší z první řady.


Jít na The Walking Dead: World Beyond | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!