Anne představuje skvělou posilu druhé série, kterou navíc natočily pouze ženy

Anne představuje skvělou posilu druhé série, kterou navíc natočily pouze ženy

9.10.2021 10:00


V tuto chvíli je poměrně nejasné, kdy se ve druhé řadě dočkáme Anne, nicméně je jasné, že si svůj debut jednou odbude. Co nového jsme se dozvěděli o nových epizodách druhé série?


Jednou z nejočekávanějších událostí druhé série je rozhodně příchod Anne, kterou jsme naposledy viděli na začátku deváté řady The Walking Dead. Její příchod by měl zamíchat příběhovými kartami, zatímco bychom se i o ní samotné měli dozvědět více informací.

V tuto chvíli sice nevíme, kdy se jí dočkáme, ale herec Nico Tortorella, představitel Felixe Carlucciho, tuto postavu rozhodně vychválil: „Bylo skvělé, že se k nám Pollyanna letos přidala, protože má jako Anne takovou váhu a je důležitá jak pro celý seriálový vesmír, tak i pro náš příběh samotný. Jsem moc rád, že tu s námi je.“


(Anne rozhodně zamíchá kartami. Foto: AMC)

Je sice jasné, že příchod Anne představuje pro seriál velkou událost, ale nikdo k němu nechce říct nějaké konkrétnější informace, aby nebylo nic předem prozrazeno a my si mohli vychutnat jednotlivé díly naplno. Tak i tak se na Anne těšíme, protože s ní možná přijdou odpovědi na námi dlouho kladené otázky.

Kromě toho bylo nedávno odhaleno, že se na režii druhé série podílely jen ženy, a to konkrétně celkem pět režisérek, kde se každá z nich chopila dvou epizod. Původně to tak nebylo v plánu, ale jakmile si tvůrce všiml, že většinu režisérů již tvoří ženy, rozhodl se jim věnovat rovnou celou sérii.

Zdroje článku: Comic Book, EW


Jít na The Walking Dead: World Beyond | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!