Dle jednoho z herců může ve druhé řadě zemřít prakticky kterákoliv hlavní postava

Dle jednoho z herců může ve druhé řadě zemřít prakticky kterákoliv hlavní postava

7.10.2021 19:00


První dva díly druhé řady nás zavedly do výzkumného střediska Občanské republiky, nicméně ani v něm není bezpečno. Jeden herec nás proto varoval, že nyní může zemřít prakticky kdokoliv.


Všichni moc dobře víme, že svět The Walking Dead není pro postavy vůbec bezpečný. Každou chvíli může zemřít prakticky kdokoliv, platí to například i pro ústřední postavy, se kterými se kvůli neustálé hrozbě jednou můžeme rozloučit. Herec Nicolas Cantu, představitel Eltona Ortize, na to nedávno upozornit.

„Když hrajete v nějakém seriálu ze světa The Walking Dead, pořád si kladete otázku týkající se toho, kdy asi zemřete. Ptal jsem se na to sám sebe v průběhu první řady, nyní tu máme druhou řadu, tak jsem si říkal, že to je poslední série, a tak určitě někdo zemře. Budu to snad já? Dívejte se a zjistíte to. Všechno je teď na hraně, teď je tu pravá atmosféra seriálu ze světa The Walking Dead. Kdokoliv může zemřít,“ řekl představitel Eltona.


(Které hlavní postavy nakonec zemřou? Foto: AMC)

Seriál má v současné době poměrně velké množství hlavních i vedlejších postav. Zatímco v minulé sérii zemřelo několik vedlejších postav, hlavní ji přežily všechny. Dočkáme se tedy už v brzké době smrti nějaké hlavní postavy? Pokud ano, čí život je nejvíce na hraně?

Tvůrce seriálu se k možnému úmrtí některé z postav pochopitelně nevyjádřil, nicméně v minulosti prohlásil, že si všechny hlavní charaktery velmi oblíbil a rád by jim psal příběh mnohem déle. Znamená to snad, že nás čekají minimální ztráty? Nebo naopak dojde s koncem seriálu k úmrtí spousty postav?

Zdroj článku: Comic Book


Jít na The Walking Dead: World Beyond | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!