Novinky World Beyond bychom se měli dočkat na konci tohoto roku

Novinky World Beyond bychom se měli dočkat na konci tohoto roku

6.5.2020 9:42


Třetí seriál ze světa The Walking Dead měl mít premiéru letos v dubnu, ale aktuálně to vypadá na to, že se ho dočkáme téměř o půl roku později.


V poslední době vám přinášíme samé špatné zprávy, ale situace je už bohužel taková. Kvůli koronaviru, který zasáhl celý svět, došlo k přerušení veškerého natáčení, přičemž tato pandemie zasáhla i novinku World Beyond, která měla mít premiéru 12. dubna. Od původní premiéry oběhl už téměř měsíc, přičemž to vypadá na to, že se seriálu jen tak nedočkáme.

Celá první série, která se skládá z desíti dílů, je již natočená, nicméně některé epizody jsou stále v postprodukci. Kvůli tomu došlo k posunutí premiéry, které jsme se podle prvních zpráv měli dočkat někdy později v tomto roce. Stanice měla nakonec pravdu, seriálu se dočkáme ještě letos, nicméně to prozatím vypadá na to, že se ho dočkáme až na samém konci.


(Na tyto postavy si ještě budeme muset počkat. Foto: AMC)

„Přesunuli jsme premiéru seriálu The Walking Dead: World Beyond do posledních tří měsíců tohoto roku. Aktuálně jsou epizody v postprodukci, a proto je stále doděláváme. Až pak budou moci mít premiéru,“ řekl Ed Carroll, představitel stanice AMC. Je tedy jasné, že se seriálu dočkáme v říjnu, listopadu nebo prosinci. Dříve rozhodně ne.

Je však toto skutečný důvod odkladu? Je to možné, ale fanoušci mají již delší dobu svou vlastní teorii. Podle nich se premiéra World Beyondu posunula jen kvůli tomu, že se nestihlo zpracovat finále desáté série The Walking Dead, kterého jsme se stále nedočkali. V něm by totiž podle všeho mělo dojít ke crossoveru těchto seriálů. Právě proto se tedy mohla posunout premiéra, otázkou však je, zda je tato teorie o crossoveru pravdivá.

Zdroj článku: Comic Book


Jít na The Walking Dead: World Beyond | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!