Moirain Sedai v ukázce první epizody, nový plakát a další propagační materiál

Moirain Sedai v ukázce první epizody, nový plakát a další propagační materiál

11.10.2021 7:33


V uplynulých týdnech se do různých médií dostalo několik oficiálních fotografií ze seriálu, díky ComicConu byl navíc zveřejněn nový plakát a dvouminutová ukázka z první epizody. Pojďme se na jednotlivé materiály podívat.


Nový plakát nezachycuje pouze Moirain, a to ještě z dálky a nezřetelně, jako ten první. Tentokrát vidíme všechny hlavní postavy, se kterými se setkáme v první epizodě – Moirain Sedai uprostřed skupiny se svým strážcem Lanem Mandragoranem po své pravé ruce a pětice hrdinů z Emondovy Role, zleva Perrin Aybara, Egwain al'Vere, po Moirainině levé ruce pak kráčí postupně Nyneiva al'Meara, Rand al'Thor a Matrim Cauthon. Nad nimi se vznáší nebezpečí v podobě trolloků vedených myrddraalem.

(Nový plakát s hlavními hrdiny. Foto: Amazon)

Kromě toho máme k dispozici mnoho záběrů, které najdete níže v galerii. Většinou se zaměřují na Moirain, Lana, Randa a Egwain. Na jedné fotografii pak lze vidět Logaina v kleci s eskortou Aes Sedai.

Ukázka z první epizody odhaluje, že děj bude oproti knihám značně upraven. Zde je hlavní rozdíl v tom, že v knižní předloze Moirain po příchodu do vesnice tají svou příslušnost k Aes Sedai a odhalí ji, až když je nucena usměrňovat v boji s trolloky, kdežto v ukázce svou totožnost vůbec neskrývá. Ukázka je ke shlédnutí s českými titulky v samostatném článku.

Jako třešničku na dortu tu máme skladbu Al'Naito, která je součástí soundtracku z pera skotského skladatele Lorne Balfeho.

Thumbnail Play icon

Jak se vám zveřejněné materiály líbí? Dáte této adaptaci slavné ságy šanci?


Jít na The Wheel of Time | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!