Herci na společném čtení

Herci na společném čtení

12.10.2019 11:22


Kolo času se otáčí, ale novinek bohužel mnoho zatím nepřichází. Zatím poslední oficiálně vypuštěným příspěvkem je krátký sestřih, na kterém herci 10. září poprvé pročítají scénář k prvním epizodám.


Ačkoliv jsme začátkem měsíce očekávali oznámení o tom, jaké další herce můžeme v seriálu čekat, dostali jsme zcela něco jiného – ukázku z prvního společného čtení scénáře k prvním dvěma epizodám. To předchází vždy samotnému natáčení a pomáhá hercům seznámit se s hlasy ostatních, vžít se do postavy a do dialogu.

V příspěvku vidíme všechny již oznámené herce, ale i kupu dalších lidí. Je tedy jasné, že mnozí z nich jsou ještě neoznámenými hereckými posilami. Fanoušci se proto snažili některé z nich identifikovat. Prozatím se k anonymním tvářím podařilo dohledat dvě jména – na záznamu se pravděpodobně objevili britská herečka Naana Agyei Ampadu (Cuffs, GameFace) věnující se převážně divadlu a o poznání známější irský herec Michael McElhatton (Game of Thrones, Chernobyl).

Co se týká samotného natáčení, to se prozatím přesunulo do oblasti Great Soča Gorge na pomezí Slovinska a Itálie, která bude v seriálu zobrazovat Dvouříčí.

Máte tipy, koho by tito dva zatím nepotvrzení herci mohli ztvárnit, pokud se jejich angažmá ukáže jako pravdivé? Neváhejte se podělit o svůj názor v diskuzi.


Jít na The Wheel of Time | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!