Herecké obsazení se rozrůstá

Herecké obsazení se rozrůstá

5.12.2019 16:00


Amazon včera oznámil, kdo se ujme dalších čtyř rolí. Potvrdil tak dva herce, o nichž se již spekulovalo v minulých článcích, zároveň jsme se ale dočkali i dvou nových jmen.


První potvrzenou spekulací je herec Johann Myers, o kterém se již delší dobu vědělo díky záznamu ze společného čtení. Myers známý například ze snímků The Medallion (2003), State of Play (2003) a The Bank Job (2008) se zhostí role formana Padana Faina, který pod svým obyčejným zevnějškem skrývá velké zlo a šílenství.

Druhým potvrzením je obsazení Alexandera Willaumeho, který se objevil ve filmech Home Fires (2015) a Tomb Raider (2018) nebo v seriálu The Last Kingdom. Tomu byla svěřena role kejklíře Thoma Merrilina. Herec nebyl viděn na záznamu ze společného čtení a do Prahy dorazil teprve nedávno. Proto se pravděpodobně neobjeví v první epizodě, jak by podle knižní předlohy správně měl.

Obsazen byl také ogieří „mladík“ a Randův věrný přítel Loial, který utekl z domova, aby poznal svět i jinak než jenom ze stránek svých knih. Loiala, syna Arentova si zahraje divadelní herec Hammed Animashaun. Pokud si ho chcete prohlédnout lépe, pak se objevil i v několika dílech britské komedie Flowers nebo v epizodě USS Callister seriálu Black Mirror.

Poslední jméno patří postavě, která si sice v první řadě odbude svůj debut, ale více si její společnost užijeme až v řadách dalších. Jde falešného Draka Logaina, kterého zajmou a zkrotí Aes Sedai. Zahraje si ho španělský herec Alvaro Morte, který se objevil v seriálech La Casa de Papel a El embarcadero nebo v mysteriózním filmu Durante la tormenta (2018).

Jak se vám další herecké posily líbí?


Jít na The Wheel of Time | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!