Koho bude hrát Michael McElhatton?

Koho bude hrát Michael McElhatton?

16.11.2019 16:58


Po zveřejnění sestřihu, na kterém herci předčítají scénář k dvoudílnému pilotu, se po internetu rozšířili spekulace, že na záznamu byl zahlédnut herec Michael McElhatton. Nyní již spekulovat nemusíme: informace je pravdivá a my už víme, koho bude herec představovat.


Budoucí diváci nejčastěji zmiňovali postavu zkaženého formana Padana Faina, případně jednoho ze Zaprodanců Ishamaela a sem tam se špitlo i o kapitánovy Dětí Světla, pokud ty by se objevily na scéně už v Baerlonu. Všechny tyto názory byly patrně ovlivněny tím, jak herec ztvárnil roli Rooseho Boltona v seriálu Game of Thrones.

Nicméně Děti Světla se na scéně dříve neobjeví, seriál nebude začínat knižním prologem, ve kterém se Ishamael objevuje, a o tom, kdo bude hrát Padana Faina, musíme spekulovat dál.


Pravda totiž je, že Michael McElhatton tentokrát dostal šanci zazářit jako kladná postava. Zhostí se role Tama al'Thora, Randova otce.

Doufejme, že další novinky o první sezóně přijdou zase příští první středu v měsíci. Mezitím ovšem tvůrce Rafe Judkins nepřímo potvrdil začínající práce na psaní scénáře pro sezónu druhou i další setrvání v České republice, když vtipně okomentoval nedostatek bílých tabulí ve „writers room“.

Bude proměna strůjce rudé svatby ve starostlivého otce úspěšná? A dočkáme se opravdu druhé řady?


Jít na The Wheel of Time | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře