Střípky, co se jinam nevešly

Střípky, co se jinam nevešly

28.11.2019 17:15


První středa v měsíci a tím pádem i další oficiální novinky nás čekají až za týden. I tak tu máme pár drobných střípků, na které se dříve nedostalo, ale byla by škoda se o ně s vámi ne podělit. Především tu máme dvě neoficiální novinky k obsazení.


Herečka Helena Westermanová oslavila 23. 11. narozeniny a nacházela se stále v České republice na natáčení. Vzhledem k tomu, že natáčení začalo v září, se jedná už o poměrně dlouhou dobu, především když se předpokládalo, že půjde o malou roli. Proto se musíme ptát, kolik času na obrazovkách postava Laily Aybary vlastně stráví. Bude snad součástí Perrinových snů či halucinací? Nebo snad Jarnice ještě stále nejsou natočeny? Možná, že je Laila Aybara jen krycí označení pro jinou postavu.

Jak jsem informoval v prvním článku k tomuto seriálu vůbec, Brandon Sanderson, autor který dokončil, ságu po zesnulém Robertu Jordanovi, měl být konzultantem pro tvůrce seriálu. Na svém Twitteru potvrdil, že se byl podívat v Praze na natáčení. Povolení na snímek z placu, který v popisku zmiňuje (pravděpodobně z Tarenského přívozu), mu však studio zatím zřejmě nedalo.

Komparz pro seriál (označovaný jako „tajný“ projekt W) a zároveň i pro druhou řadu seriálu Carnival Row zajišťuje castingová agentura Extrafilms, která neustále vybízí k registraci na svém facebookovém profilu. Neměli byste chuť to zkusit třeba právě vy?

A nakonec se pojďme podívat na neoficiální novinky ohledně obsazení. Čistým dohadem je možné obsazení Alexandera Willaumeho, který se objevil ve filmech Home Fires (2015) a Tomb Raider (2018) nebo v seriálu The Last Kingdom. Spolehlivější informací je pak angažmá Daryla McCormacka. O obsazení irského herce známého např. z páté řady seriálu Peaky Blinders do zatím nespecifikované role informoval týdeník Variety s poznámkou, že se objeví ve třech epizodách a že se jedná o protiváhu k Rosamunde Pikeové, tedy Moirain Sedai. Že by se jednalo o Logaina?

A jaký je váš názor na Lailu Aybaru či obsazení Daryla McCormacka? ‏


Jít na The Wheel of Time | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře