Bílá princezna nabývá na oblibě, ale o jejím osudu je rozhodnuto

Bílá princezna nabývá na oblibě, ale o jejím osudu je rozhodnuto

11.5.2017 20:51


Historický seriál z období konce 15. století si na televizních obrazovkách získává stále větší oblibu. S každou epizodou narůstá sledovanost. Naneštěstí sledovanost ani popularita v budoucnosti seriálu nepomohou, neboť princeznin osud byl zpečetěn.


(Alžběta a Jindřich si získali srdce diváků. Foto: Starz)

Historický seriál The White Princess odstartoval na stanici Starz se sledovaností 633 tisíc diváků. Druhou epizodu si pustilo 712 tisíc diváků, třetí díl jich přilákal 784 tisíc a také zatím poslední odvysílaná epizoda si polepšila na 845 tisíc.


Osudu seriálu bohužel ani zvyšující se sledovanost nepomůže. The White Princess je minisérií s uzavřeným koncem. Showrunnerka Emma Frost nedávno v interview pro Radar prozradila, že je seriál dotočen a opravdu skončí plánovaně první sérií, ale stanice Starz má v plánu přijít s novými zajímavými seriály.

Pro fanoušky seriálu jde o smutnou zprávu. Nicméně, alespoň si s tímto vědomím dokážeme o to víc vychutnat nadcházející díly. Jelikož se nacházíme právě v polovině série, čekají nás ještě čtyři epizody, než zmiňované finále nadejde. Proto si je pořádně užijte.


Jít na The White Princess | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!