Marigold bude u prequelu figurovat jako vypravěč

Marigold bude u prequelu figurovat jako vypravěč

22.10.2021 15:00


Zahraniční zdroje odhalily jednu poměrně překvapivou věc, a to tu, že s prequelem bude mít něco společného i Marigold, kterého známe z hlavního seriálu.


Marigold v podání herce Joeyho Bateyho je pevnou součástí hlavního seriálu, ale kdo kdy řekl, že může vystupovat jen v něm? Podle posledních informací se totiž bude podílet i na připravovaném prequelu o krvavém původu zaklínačů, u kterého by měl figurovat jako vypravěč děje.

Jakmile byla tato novinka oznámena, představovala potěšující zprávu, nicméně Marigoldovu přesnou roli v seriálu neznáme. Víme sice, že bude jeho vypravěčem, ale jak to máme pochopit? Objeví se například jen na začátku prvního dílu před publikem a začne mu celý příběh vyprávět? Nebo ho snad neuvidíme ani jednou, ale uslyšíme jen jeho hlas, který bude doprovázet děj všech epizod?


(V prequelu zřejmě spatříme jednu známou tvář z hlavního seriálu. Foto: Netflix)

V tomto případě je tedy Marigoldovo účinkování v seriálu nejasné, nicméně alespoň informace o jeho účasti je velmi potěšující. Pojítka mezi jednotlivými projekty mají všichni rádi, přičemž díky Marigoldově přítomnosti bude hned jasné, kde se příběh odehrává. Nikdo totiž neodmítne v nějakém projektu spatřit známou tvář.

Potěšila vás tato novinka? Myslíte si, že bude Marigold vypravěčem celé minisérie, nebo se jen objeví například na začátku a na konci příběhu?

Zdroj článku: Redanian Intelligence


Jít na The Witcher: Blood Origin | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!