Celé je to úplně jinak, seriálová Ciri bude údajně odpovídat knihám

Celé je to úplně jinak, seriálová Ciri bude údajně odpovídat knihám

14.9.2018 17:00


Velkým pozdvižením se stala zpráva, že tvůrci kompletně upraví postavu Ciri a dosadí do její role herečku jiné barvy pleti. Jiné zdroje nyní tvrdí, že Ciri nakonec bude taková, jaká má být, což fanoušky určitě potěší. V článku se navíc podíváme na to, jak to mohlo být s původními zprávami.

Po nedávném úniku ohledně kontroverzního castingu Ciri se o pár dní později objevila zcela opačná zpráva. Tentokrát se tedy nehledá herečka neodpovídající knižnímu popisu, ale běloška, nejlépe pak s polskými rysy. Zmiňována je také mladší Ciri, což by odpovídalo prvním knihám, kdy ji Geralt potká ještě jako dítě. Informace se klasicky šířily po Redditu, tentokrát je prý získali přímo od někoho důvěryhodného, ale musí chránit jeho identitu.

Možností je tady několik. První, co někoho může napadnout, je, že komunita byla silnější a Netflix stáhl ocas. To je pravděpodobné a párkrát se to i v seriálové branži událo. Dále se mohlo stát, že šlo o jeden velký podvod, což někteří z vás sami v komentářích zmiňovali. Teoreticky pak mohlo jít i o casting na zcela jinou postavu, jen to mohl někdo poplést či úmyslně spojit dohromady, aby zmátl a rozčilil lidi. Exotický popis by odpovídal zerrikanským bojovnícím draka Villentrenmertha, známého jako Borch Tři Kavky, kterého kdysi dávno tvůrkyně seriálu zmínila jako jednu z postav, která se v seriálu pravděpodobně objeví.

(Dočkáme se snad opravdu mladé a knihám odpovídající Ciri? Foto: CD Project)

Co říkáte na tyto zprávy a jak to podle vás celé bylo?

Zdroj: Comic Book


Jít na The Witcher | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!