Herci se začínají vracet do studií, natáčení třetí řady brzy vypukne

Herci se začínají vracet do studií, natáčení třetí řady brzy vypukne

19.3.2022 8:50


Očekávaný začátek natáčení třetí série Zaklínače je na spadnutí. Někteří herci se již vydali do studií, aby se mohli připravit.


Už několik týdnů vás informujeme o tom, že by v průběhu března mělo vypuknout natáčení třetí řady Zaklínače. Půlka března je už za námi, ale kamery se stále nerozjely. V nadcházejících dnech by to však mělo být napraveno, protože vše nasvědčuje tomu, že se již brzy začne natáčet.

V posledních týdnech probíhaly intenzivní přípravy ve studiích Longcross, která nyní představují hlavní natáčecí středisko seriálu. Nejenom, že se tu chystaly kulisy, ale zároveň se připravovaly i kamery. Kromě toho do těchto studií zavítalo i několik prvních herců, což jednoznačně naznačuje začátek natáčení.


Hlavní hvězdy se tu však ještě neobjevily. Do studií prozatím zavítaly herečky Mecia Simson (Francesca Findabair) a Anna Shaffer (Triss Ranuncul). Z poslední doby máme zprávy i o tom, že se herec Kaine Zajaz (Gage) intenzivně věnoval přípravě bojových scén. Zřejmě se ho ve třetí řadě dočkáme o něco více.

V tuto chvíli je to bohužel vše, co víme. Snad se během příštího týdne objeví ve studiu více herců, aby mohlo začít natáčení. Nesmíme však zapomínat na to, že několik prvních scén nebude natočených ve Velké Británii, ale v Itálii, Slovinsku a Chorvatsku. Kdo všechno se v nich však objeví, to v tuto chvíli nevíme.

Zdroj článku: Redanian Intelligence


Jít na The Witcher | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!