Herec Liam Hemsworth se ukazuje jako Geralt na nejnovějších fotkách z natáčení

Herec Liam Hemsworth se ukazuje jako Geralt na nejnovějších fotkách z natáčení

17.5.2024 10:00


Natáčení čtvrté řady je v plném proudu, a tak se fanouškům podařilo pořídit další záběry z natáčení. Podívejte se, jak bude vypadat nový Geralt.


Tak jsme se konečně dočkali. Zhruba před týdnem fanoušci zachytili kaskadéra Joela Adriana přímo na place v obleku Geralta z Rivie, nyní se na místě konečně objevil herec Liam Hemsworth, Geraltův nový představitel. Na všechny fotky, které fanoušci pořídili, se můžete podívat na tomto odkazu.

Rozhodně je zajímavé to, co se tu natáčelo. Podle všeho to vypadá, že štáb opět natáčí některé záběry z minulosti, konkrétně záběry z předchozích řad. Na fotkách můžeme vidět například to, jak nový představitel Geralta svádí boj s Vilgefortzem na pláži u Arethusy. Tento souboj jsme mohli vidět ve třetí sérii a Geralt po něm nebyl v dobré kondici.

(Liam Hemsworth jako Geralt z Rivie. Foto: Redanian Intelligence)

Dále jsme si všimli, že Geralt nosí identická oblečení, která nosil v předchozích řadách. Kromě jeho typické košile lze vidět i jeho zbroj z druhé řady. Je možné, že štáb natáčí sérii různých flashbacků, nicméně ne ty, které se staly před seriálem, ale ještě v jeho průběhu. Jedinou změnou bude to, že Geralta na těchto záběrech uvidíme v podání Liama Hemsworthe.

Důvod natáčení těchto záběrů pochopitelně neznáme, nicméně doufáme, že brzy zjistíme, proč tomu tak je. Na place se kromě Hemsworthe a Maheshe Jadua objevila i herečka Anya Chalotra, a tak jsme zvědaví, koho dalšího tu uvidíme.

Zdroj článku: Redanian Intelligence


Jít na The Witcher | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!