Natáčení se brzy přesune do Walesu a tvůrci už mají naplánovanou čtvrtou sérii

Natáčení se brzy přesune do Walesu a tvůrci už mají naplánovanou čtvrtou sérii

23.4.2022 13:00


Zatímco se herci aktuálně věnují natáčení třetí série, tvůrci už nyní připravují případnou další sérii. Je totiž téměř jisté, že se jí dočkáme.


Aktuálně se štáb věnuje natáčení v lese Epping, kam zavítal teprve nedávno, aby tu připravil všechny potřebné věci. Konkrétně se začalo připravovat prostředí na místě zvaném Strawberry Hill Pond a něco by se mělo natáčet i na Jacks Hill. Kromě obyčejných věcí se tu objevily i stany a ohniště. Pravděpodobně se tu bude slavit Májová noc, které se zúčastní Geralt, Ciri a Yennefer.

Není sice známo to, jak dlouho se tu herci zdrží, ale jisté je to, že někdy v budoucnu zavítají do Walesu. Vypravili se sem totiž jak režiséři, tak i členové štábu, aby tu našli vhodná místa k natáčení. Ve Walesu se budou pro Zaklínače pořizovat záběry vůbec poprvé, takže si seriál na své konto může připsat další zemi.


(Tvůrci věří tomu, že se postavy dočkají svého pokračování. Foto: Netflix)

Ale zatímco se herci věnují natáčení, tvůrci nelení. Aktuálně prý pracují na příběhu čtvrté řady, který už mají údajně celý zmapovaný. Brzy proto nastane čas na to ho převést na papír a vytvořit co nejkvalitnější scénáře. Tvůrci tak jednají opět z vlastní iniciativy, protože pevně věří tomu, že i když čtvrtá série stále nebyla odklepnuta, dočkají se jí.

Zdroj článku: Redanian Intelligence (první, druhý a třetí článek)


Jít na The Witcher | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!