Natáčení třetí řady pokračuje a začíná se pomalu mluvit o druhém anime filmu

Natáčení třetí řady pokračuje a začíná se pomalu mluvit o druhém anime filmu

6.5.2022 10:00


V seriálovém světě Zaklínače je v tuto chvíli poměrně klid. Štáb sice i nadále natáčí nové záběry, ale my o nich nemáme žádné informace. I tak nám poslední dny něco nabídly.


Vzhledem k tomu, že se třetí řada Zaklínače aktuálně natáčí především ve studiích, nemáme v tuto chvíli téměř žádné informace z placu. Nedávno se však část štábu opět vydala do terénu, tentokrát na farmu Jolly v Sevenoaksu v Kentu. Tato farma nabízí typické středověké prostředí venkova, takže má pro tvůrce seriálu velké využití. Nevíme sice, kteří herci sem zavítali, ale je pravděpodobné, že se tu natáčely scény s Geraltem, Ciri a Yennefer.

Dále štáb zavítal do malebné oblasti Virginia Water Lake, kde je ke spatření nejenom krásné jezero, ale i římské ruiny. Natáčelo se tu v noci a slyšet tu byl jak dav komparzistů, tak i spousta koní. Tohoto natáčení se tedy hlavní trio pravděpodobně nezúčastnilo. Po návštěvě těchto dvou lokací se štáby opět vrátily zpátky do studií.


(Zaměří se nové anime na některého z těchto zaklínačů? Foto: Netflix)

Kromě toho se nedávno objevily na internetu novinky týkající se druhého anime filmu. Delší dobu sice bylo jasné, že se ho opět ujme Studio Mir, tedy to, které zpracovalo první anime The Witcher: Nightmare of the Wolf, ale nevěděli jsme, na čem vlastně pracují. To sice nevíme i nadále, ale údajně by se nový film měl jmenovat The Witcher: Sirens of the Deep (volně přeloženo jako Zaklínač: Sirény z hlubin).

Studio Mir pracuje na novém anime už od letošního března, takže je celý projekt stále ještě na svém začátku. Nicméně i tento nevinný název naznačil, kde by se nový příběh mohl odehrávat. Stále sice nevíme, kdo bude hlavní postavou tohoto anime a na co se vlastně zaměří, ale je možné, že se bude odehrávat na pobřeží Kontinentu, popřípadě přímo na Skellige. Její ostrovy jsou totiž známy svou hojnou přítomností sirén.

Zdroj článku: Redanian Intelligence (první a druhý článek)


Jít na The Witcher | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!