Odstartovalo natáčení třetí řady Zaklínače

Odstartovalo natáčení třetí řady Zaklínače

1.4.2022 10:00


Mnohými fanoušky dlouho očekávaný moment konečně přišel, v průběhu včerejška totiž bylo zahájeno natáčení třetí série fantasy hitu Zaklínač.


Štáb nakonec stihl březnový začátek natáčení třetí řady, protože to odstartovalo přesně 31. března. Zajímavostí je to, že právě v tento stejný den, akorát o rok dříve, skončilo natáčení druhé řady. Štáb a herci se tak k práci vrátili po dlouhém ročním čekání.

Natáčení odstartovalo v Itálii, nikoliv ve Velké Británii, která představuje domovský stát pro celý seriál. Ostatně to, že se mělo začít natáčet právě zde, jsme věděli už delší dobu. Na místě byli prozatím spatřeni herci Henry Cavill (Geralt z Rivie) a Freya Allan (Ciri z Cintry), přičemž není vyloučeno, že sem nedorazí i další herci. Kromě nich se tu objevil i jeden zamaskovaný herec, a tak netušíme, o koho by mohlo jít.


(Herci opět navštíví několik krásných lokací. Foto: Netflix)

První záběry budou pořízeny u italského jezera Laghi di Fusine, zde však štáb stráví jen pár dnů, aby se následně přesunul na Predjamský hrad, tedy do Slovinska. Netušíme sice, jestli se tu bude natáčet v okolí hradu nebo v jeho interiérech, nicméně jde o krásnou stavbu, a tak doufáme, že se v seriálu alespoň mihne.

Následně štáb sice setrvá ve Slovinsku, ale přesune se do pohoří, konkrétně na vysočinu Nanos. Poté by herci měli navštívit ještě místa v Chorvatsku, a to město Pula a ostrov Krk. Lze předpokládat, že se do Velké Británie vrátí nejdříve koncem dubna. V tu chvíli odstartuje natáčení, které by mělo skončit až v září.

Zdroj článku: Redanian Intelligence


Jít na The Witcher | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!