První řady Zaklínače se možná dočkáme už 1. listopadu

První řady Zaklínače se možná dočkáme už 1. listopadu

29.8.2019 15:07


Všech osm epizod seriálu Zaklínač je již nějakou dobu natočených. A vzhledem k tomu, že postprodukce jde velmi dobře, nám Netflix možná naservíruje Zaklínače o něco dříve.


První řada seriálu Zaklínač bude obsahovat osm epizod, které měly být podle původních plánů vypuštěny do světa někdy v průběhu letošní prosince. Oficiální premiéra sice stále není stanovena, nicméně její odhad se rozhodně zpříjemnil. Nově totiž představitelé Netflixu naznačili, že se první série nedočkáme v průběhu prosince, ale už na začátku listopadu.

Tuto informaci nedávno prozradil Giovanni Eūgene Altamarquéz, zaměstnanec společnosti Netflix, který se na sociálních sítích rozepsal o připravované první řadě Zaklínače. Dle jeho slov je seriál i nadále ve fázi postprodukce, ale pokud vše půjde dobře, tak bude seriál vypuštěn na konci října nebo na začátku listopadu. Sám odhaduje premiéru na pátek 1. listopadu.


(Zaklínače se možná dočkáme o několik týdnů dříve. Foto: Netflix)

Z této novinky budou rozhodně nadšení všichni diváci, kteří se tohoto seriálu nemohou dočkat. Z původní možné premiéry 20. prosince se tedy nyní ocitáme na premiéře 1. listopadu, což je skutečně velký skok. Musíme však zdůraznit, že se v žádném případě nejedná o oficiálně stanovené datum premiéry, na to si ještě musíme počkat.

Co říkáte na tuto novinku? Myslíte, že Zaklínač skutečně vyjde už na začátku listopadu?

Zdroj článku: Redanian Intelligence


Jít na The Witcher | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!