Seriál by se měl dočkat své vlastní animované minisérie

Seriál by se měl dočkat své vlastní animované minisérie

2.10.2019 15:00


Novinek k blížícímu se hranému seriálu The Witcher je aktuálně pomálu, nicméně tu máme jiné nové informace, které nám určitě zpříjemní jeho sledování.


První řady seriálu The Witcher se dočkáme v prosinci. V té době, nebo až nadcházející měsíc, by se měla začít připravovat druhá řada, která sice ještě nebyla oficiálně potvrzena, nicméně je velmi pravděpodobné, že se jí seriál dočká. Toto by však nemusely být jediné příležitosti, díky kterým navštívíme svět Geralta z Rivie.

Zahraniční stránky totiž uvádějí, že bychom se během pauzy mezi první a druhou řadu měli dočkat animované minisérie zasazené do světa Zaklínače. Tato minisérie by se měla zaměřit na vedlejší postavy, aby tak došlo k prohloubení jejich příběhu.


(Zaklínač se mimo jiné dočkal i několika komiksů. Foto: Dark Horse Comics)

V tuto chvíli jsou to sice jen zvěsti, nicméně s nimi přišel spolehlivý zdroj, který už v minulosti odhalil pravdivé informace mnohem dříve, než byly oficiálně oznámeny. Pravdivosti vzniku této minisérie také nahrává fakt, že štáb už dříve obsadil německou herečku Helenu Klaus k tomu, aby pro seriál něco namluvila. Tehdy se myslelo, že se objeví v první řadě, nicméně nyní to vypadá tak, že byla obsazena právě kvůli této animované minisérii.

Pro Netflix takové minisérie či miniepizody nejsou žádnou novinky, například seriály Marco Polo, Sense8 nebo Chilling Adventures of Sabrina se dočkaly svých speciálních epizod, které nevyšly ve stejný den jako celé série, ale jindy. I to napovídá tomu, že jsou tyto zvěsti o animované sérii pravdivé.

Zdroj článku: Redanian Intelligence


Jít na The Witcher | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!